AndMerSan
Santehnilised tööd Eestis.

Ettevõttest

OÜ AndMerSan on eesti erakapitalil põhinev ettevõte, mis on asutatud 2007. aastal. Meie eesmärgiks on mõistliku hinnaga kvaliteetse kliendi vajadusi rahuldavad teenuse pakkumine. Ettevõte sai loodud, kuna aastaid tagasi ei olnud Eesti turul piisavalt personaalse suunitlusega santehnilisi töid pakkuvaid ettevõtteid, kelle hinna-kvaliteedi suhe oleks mõistlik.

Ettevõttest


OÜ AndMerSan on Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, mis on asutatud 2007. aastal. Meie eesmärgiks on mõistliku hinnaga, kvaliteetse, kliendi vajadusi rahuldava teenuse pakkumine. Ettevõte sai loodud, kuna aastaid tagasi ei olnud Eesti turul piisavalt personaalse suunitlusega santehnilisi töid pakkuvaid ettevõtteid, kelle hinna-kvaliteedi suhe oleks mõistlik.

Ettevõte sai loodud Tallinnas ning tegutses seal esimesed 5 aastat. Järgmised 5 aastat tegutses ettevõte Rootsis, kus omandati lisaks erinevaid tööspetsiifilisi teadmisi ning mis võeti kaasa, et jälle alustada oma teekonda Eestis, täpsemalt Lõuna-Eestis. Kuigi ettevõte tegutseb peamiselt Lõuna-Eestis, teostame suuremaid töid siiski üle terve Eesti.

Ettevõtte missiooniks on pakkuda personaalse lähenemisega parimat kvaliteeti, et kliendid ei peaks tehtud töös pettuma.


Koostööpartnerid

feb.png
haös.jpg
hekamerk.png